Jan Bevort - Fazanten in het bos - Verkocht

Jan Bevort - Fazanten in het bos kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  Max_vanlieshout

Lid sinds 2019
1 verkochte items
  • Jan Bevort (1917-1996)
DragerHardboard
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
Lijst100 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Het is een bos met fazanten olieverf met veel diepte

Geen beschadigingen

Jan Bevort (1917-1996)

Alle items van deze kunstenaar(4)

Lid sinds 2019
1 verkochte items
120 cm
100 cm
100 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:23-05-2019 om 19:25
Eindtijd:28-05-2019 om 19:45
Biedingen (7)
DirckHals
28 mei / 18:07
€ 50
reja64
28 mei / 18:07
€ 45
DirckHals
28 mei / 18:06
€ 30
reja64
28 mei / 18:06
€ 25
DirckHals
28 mei / 18:06
€ 20
reja64
28 mei / 18:06
€ 15
DirckHals
27 mei / 18:16
€ 10