U kijkt hier naar een prachtig werk van deze bekende schilder met een RKD vermelding de bijbel voor de kunstenaars Met een rake en trefzekere toets geschilderd met paletmes lekker royaal opgezet Waar deze schilder zo bekend om staat Het werk zit in een prachtige lijst Geweldige kleuren in dit werk Zie de foto's bij dit kavel en overtuig uzelf Veel plezier met bieden Tegen km vergoeding kan het werk gebracht worden in de regio afstand max 100 km Ophalen heeft de voorkeur
Zeer Goed
Privé collectie
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Venhuizen, Nederland
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,00
Naar België
€ 35,00
€ 40,00
Europese Unie
€ 40,00