Jan Bevort - Olieverf op doek, Ingelijst - Verkocht

Jan Bevort - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!

Jan Bevort - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!Jan Bevort - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!Jan Bevort - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!Jan Bevort - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!Jan Bevort - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!Jan Bevort - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!Jan Bevort - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!Jan Bevort - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!Jan Bevort - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!
  • Jan Bevort (1917-1996)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 22.5 x 16.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
JC 357
Jan Bevort
"Bosgezicht"
Olie op doek
maten werk: 22,5 x 16,5 cm

Voor de conditie van het werk, zie foto’s. Verzending is mogelijk in overleg. Verzending gebeurd op eigen risico. Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Breda of amsterdam, Nederland
Binnen Nederland € 11,00

Jan Bevort (1917-1996)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  daanj
506 verkochte items
Alle items (0)
16.5 cm
22.5 cm