Jan Bleijs - Havengezicht

Jan Bleijs - Havengezicht kopen? Bied vanaf 300!
  • Jan Bleijs (1868-1952)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1950
Drager Paneel
Stijl Klassiek
Onderwerp Havengezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 51 x 43 cm (h x b)
Incl. lijst 7 x 7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Volgens 'Kunst of kitsch' betreft het een havengezicht van Jan Bleijs, gemaakt omstreeks 1950, behoeft enige restauratie.
ConditieRedelijk
Advies 'Kunst en kitsch' is om het schilderijtje schoon te laten maken
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velden, Nederland
Binnen Nederland € 8,70

Jan Bleijs (1868-1952)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Ouwecleef
Lid sinds 2021
0 verkochte items
7 cm
7 cm
Het beeld past niet in het frame