Jan Bleijs - Melkbrug bij het Oude Hof te Bergen nh..... - Verkocht

Jan Bleijs - Melkbrug bij het Oude Hof te Bergen nh..... kopen? Bied vanaf 105!

Verkoopprijs: € 120,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Bleijs - Melkbrug bij het Oude Hof te Bergen nh..... kopen? Bied vanaf 105!Jan Bleijs - Melkbrug bij het Oude Hof te Bergen nh..... kopen? Bied vanaf 105!Jan Bleijs - Melkbrug bij het Oude Hof te Bergen nh..... kopen? Bied vanaf 105!Jan Bleijs - Melkbrug bij het Oude Hof te Bergen nh..... kopen? Bied vanaf 105!

Geplaatst door  reja64
FA. (8)

90 verkochte items
  • Jan Bleijs (1868-1952)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 17 cm (h x b)
Lijst51 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Bleijs een van de ontdekkers van het kunstenaarsdorp Bergen nh.....naast zijn werk als schilder dreef hij enige jaren een kunsthandel aldaar ( begin 1900 ).

Jan Bleijs (1868-1952)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  reja64
FA. (8)

90 verkochte items
39 cm
51 cm
17 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 120,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-10-2020 om 23:32
Eindtijd:21-10-2020 om 21:14
alleeD154
21 okt. / 21:01
€ 105