Niels Hamel - Tekening "Macmann"
Miep Cornelissen - Olieverf op doek, Allemaal ellende - Ingelijst
Inez Creuwels - Ets "De Bromtol"
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
JAN BLEIJS
PASTEL ANJERS in VAAS
PASTEL TEKENING OP KARTON IN DE MAAT 33 X 48 CM
GESIGNEERD RECHTS ONDER JAN BLEIJS
IN EEN OUDE JAREN 30 ZWARTE LIJST IN DE MAAT 41 X 56 CM
LIJST HEEFT KLEINE RANDBESCHADIGINGEN
Kleine meesters hebben grote toekomst