Jan Boon - Klein Jantje - Ets

Jan Boon - Klein Jantje - Ets kopen? Bied vanaf 55!
Jan Boon - Klein Jantje - Ets kopen? Bied vanaf 55!Jan Boon - Klein Jantje - Ets kopen? Bied vanaf 55!Jan Boon - Klein Jantje - Ets kopen? Bied vanaf 55!Jan Boon - Klein Jantje - Ets kopen? Bied vanaf 55!Jan Boon - Klein Jantje - Ets kopen? Bied vanaf 55!
  • Jan Boon (1882-1975)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1905
Techniek Ets
Stijl Klassiek
Onderwerp Dieren
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 11 x 6.7 cm (h x b)
Passe-partout 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ets door Jan Boon
Voorstelling van een dode vogel
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 11x6.7, bladmaat 20.5x16, p.p.maat 35x25
Gesigneerd in potlood r.o.: 'Jan Boon'
Getiteld in de drukplaat r.o.: 'Klein Jantje' en tevens gedateerd '1905'
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Jan Boon (1882-1975)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  lenteman
3509 verkochte items
Alle items (39)
25 cm
35 cm
6.7 cm
11 cm