Jan Budding - Hoenders

Jan Budding - Hoenders kopen? Bied vanaf 100!
Jan Budding - Hoenders kopen? Bied vanaf 100!Jan Budding - Hoenders kopen? Bied vanaf 100!Jan Budding - Hoenders kopen? Bied vanaf 100!
  • Jan Budding (1922-1988)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Pen (Inkt)
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 37 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 65 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Deze levendige voorstelling toont een groep hoenders in uiteenlopende houdingen, dicht op elkaar geplaatst in een compacte, horizontale compositie. Jan Budding benadrukt beweging en karakter door middel van expressieve contourlijnen, variatie in lijnzwaarte en speelse detaillering van veren en poten. De dieren lijken bijna karikaturaal, maar blijven herkenbaar en overtuigend. Het werk heeft een energieke, licht humoristische uitstraling en past goed binnen Buddings figuratieve en diergerichte oeuvre.
ConditieRedelijk
Het papier vertoont duidelijke ouderdomsverkleuring en enkele vlekjes/spikkels. Geen zichtbare scheuren of papierverlies. De tekening zelf is goed intact en helder leesbaar. Ingelijst achter glas; passe-partout en lijst zijn functioneel maar niet zuurvrij en vertonen lichte veroudering.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25