Jan Cremer - Tulips in nieuwe lijst!

Jan Cremer - Tulips in nieuwe lijst! kopen? Bied vanaf 295!
Jan Cremer - Tulips in nieuwe lijst! kopen? Bied vanaf 295!Jan Cremer - Tulips in nieuwe lijst! kopen? Bied vanaf 295!
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
StijlExpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 x 78 cm (h x b)
Incl. lijst73 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250 exemplaren
Kleurrijk werk van Ik Jan Cremer!
Het werk heeft een  nieuwe lijst en zuurvrij passe partout. U kunt het zo ophangen.
Het werk kan worden opgehaald, verzonden met lijst per koerier of zonder lijst worden toegestuurd. Wij kunnen uw aankopen tijdens de pandemie gratis opslaan.
De foto is door het glas heen gemaakt.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Starttijd8-2-2024 om 7:14
Eindtijd23-2-2024 om 21:07
Openingsbod € 295
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland