Jan de Beus - jan de beus / marcel proust '' op zoek naar de verloren tijd''

jan de beus / marcel proust  '' op zoek naar de verloren tijd'' kopen? Bied vanaf 50!
jan de beus / marcel proust  '' op zoek naar de verloren tijd'' kopen? Bied vanaf 50!jan de beus / marcel proust  '' op zoek naar de verloren tijd'' kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan de Beus (1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

prachtige zeefdruk ingelijst 76x58 cm , genummerd e/d   7/25  en gesigneerd uit 1984.

''op zoek naar de verloren tijd '' marcel proust