Jan de Jong - Trio in cirkels

Jan de Jong - Trio in cirkels kopen? Bied vanaf 150!
Jan de Jong - Trio in cirkels kopen? Bied vanaf 150!Jan de Jong - Trio in cirkels kopen? Bied vanaf 150!Jan de Jong - Trio in cirkels kopen? Bied vanaf 150!Jan de Jong - Trio in cirkels kopen? Bied vanaf 150!Jan de Jong - Trio in cirkels kopen? Bied vanaf 150!Jan de Jong - Trio in cirkels kopen? Bied vanaf 150!Jan de Jong - Trio in cirkels kopen? Bied vanaf 150!Jan de Jong - Trio in cirkels kopen? Bied vanaf 150!Jan de Jong - Trio in cirkels kopen? Bied vanaf 150!Jan de Jong - Trio in cirkels kopen? Bied vanaf 150!Jan de Jong - Trio in cirkels kopen? Bied vanaf 150!Jan de Jong - Trio in cirkels kopen? Bied vanaf 150!Jan de Jong - Trio in cirkels kopen? Bied vanaf 150!Jan de Jong - Trio in cirkels kopen? Bied vanaf 150!Jan de Jong - Trio in cirkels kopen? Bied vanaf 150!Jan de Jong - Trio in cirkels kopen? Bied vanaf 150!
  • Jan de Jong (1951)
Jaartal1986
StijlExpressionistisch
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen101 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig olieverf schilderij van de kunstschilder Jan de Jongh

Jan de Jong (1951)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Boemerang

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
101 cm
101 cm
Starttijd:19-08-2022 om 14:23
Eindtijd:01-09-2022 om 19:15
Openingsbod € 150
ObjectlocatieAmstelveen,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie