5. Jan de Jong

Jan de Jong (1951)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Jan de JONG (1951)

Jan de Jong - Sfeervol schilderij in zeer goede staat kopen? Bied vanaf 100!

Jan de Jong - Sfeervol schilderij in zeer goede staat

Geplaatst doortimms

Eindtijd14-03-2021 om 19:39

Jaartal1988
Afmetingen82 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst