Jan Hendrix - Double elephant

Jan Hendrix - Double elephant kopen? Bied vanaf 45!
Jan Hendrix - Double elephant kopen? Bied vanaf 45!Jan Hendrix - Double elephant kopen? Bied vanaf 45!Jan Hendrix - Double elephant kopen? Bied vanaf 45!Jan Hendrix - Double elephant kopen? Bied vanaf 45!Jan Hendrix - Double elephant kopen? Bied vanaf 45!Jan Hendrix - Double elephant kopen? Bied vanaf 45!Jan Hendrix - Double elephant kopen? Bied vanaf 45!Jan Hendrix - Double elephant kopen? Bied vanaf 45!Jan Hendrix - Double elephant kopen? Bied vanaf 45!Jan Hendrix - Double elephant kopen? Bied vanaf 45!
  • Jan Hendrix (1949)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
Incl. lijst66 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Jan Hendrix in zijn typerende stijl abstract met realistische elementen. Hendrix werkt in Mexico aan zijn abstracte landschappen. Two elephants is herkenbaar als deel van Canon del Cobre/koperkloof.
Fraai ingelijst conditie als nieuw.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorhout, Nederland

Jan Hendrix (1949)

Nederlands NederlandsMexicaans Mexicaans Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Petenoord
12 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
86 cm
66 cm
65 cm
50 cm
Starttijd3-3-2024 om 10:42
Eindtijd12-3-2024 om 21:27
Openingsbod € 45
ObjectlocatieVoorhout,  Nederland