Olieverf op paneel 32x54, rechtsonder gesigneerd MAKKINK en gedateerd '38 in mooie galerielijst uit de jaren 70
Jan Henri Makkink, 1868 - 1953, schilder, aquarellist, tekenaar, kunstnijveraar. Opleiding: Rijksakademie van Beeldende Kunsten Amsterdam. Leerling van A. Allebé, J. Hoevenaar, Nicolaas van der Waay.
Woonde en werkte in werkte in Utrecht, Amsterdam en Huizen.
Lid van de Vereniging van Beeldende Kunstenaars
(Naarden-Bussum),
Schilder- en teekengenootschap Kunstliefde (Utrecht).
Zie o.a. P. Scheen
Verpak en verzendkosten E 15,00 voor Nederland en België