5. Jan Henri Makkink

Jan Henri Makkink (1868-1953)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

Jan Henri MAKKINK (Utrecht 1868 - Naarden 1953)

Jan Henri Makkink - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 50!

Jan Henri Makkink - Bloemstilleven

Tekening / Aquarel

Geplaatst dooratelierm

Eindtijd15-06-2021 om 19:45

TechniekAquarel
Afmetingen30 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout