JAN HOFLAND Gr Kleurenzeefdruk ,,CRICKET,, Handgesigneerd - Verkocht

JAN HOFLAND  Gr Kleurenzeefdruk  ,,CRICKET,,  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

2003 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
  • Jan Hofland
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige grote kleurenzeefdruk van Jan Hofland

afmeting blad  64x50 cm in perfecte staat

handgesigneerd en genummerd 250ex

verzendkosten 12.50 in ned  20 euro in belgie

Jan Hofland

FA. (34)

2003 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:08-04-2017 om 10:37
Eindtijd:15-04-2017 om 16:37
Aernout17
14 apr. / 15:37
€ 35