Jan Hofman - Ets, eigen druk, handgesigneerd

Jan Hofman - Ets, eigen druk, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 75!
Jan Hofman - Ets, eigen druk, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 75!Jan Hofman - Ets, eigen druk, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 75!Jan Hofman - Ets, eigen druk, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 75!
  • Jan Hofman (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen61 cm x 50 cm (h x b)
Lijst81 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Jan Hofman
Ets, 1992
Handgesigneerd
Oplage: 14/50

Jan Hofman (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  janbergsma

Lid sinds 2021
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
61 cm
81 cm
50 cm
61 cm
Starttijd:04-12-2022 om 21:33
Eindtijd:17-12-2022 om 20:26
Openingsbod € 75
ObjectlocatieLeeuwarden,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie