Een ingelijst schilderij van de Nederlandse kunstenaar Jan Hopman (1908-1975. -Olieverf op doek, opgespannen op een houten spieraam. -Gesigneerd rechtsonder en ingelijst in de originele houten lijst met linnen rand. -Afmetingen: Lijst, 47 x 72 cm. Spieraam, 35 x 60 cm. Beeld, 34 x 59 cm. -Herkomst: Uit een inboedel. -Conditie: In redelijke staat. Het doek heeft oppervlaktevuil en zou schoongemaakt kunnen worden. De lijst heeft slijtplekjes en heeft een beschadiging aan de bovenrand. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenaar: Johannes (‘Jan’) Hopman is geboren te Den Haag op 18 januari 1908 en is overleden te Goes op 4 maart 1975. Hij woonde en werkte in Den Haag en Nisse (Borsele). Jan Hopman was een leerling van Jan Sluijters (1881-1957) en was werkzaam als architect en kunstschilder. -Onderwerpen: havengezichten, zeegezichten, bloemstillevens, landschappen en portretten. -Stijl: impressionistisch tot bijna abstract. -Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 1, p. 510 ; Scharten 1996 , p. 62.
Afhandeling: -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL. Verzendkosten: -Binnen Nederland: 8,00 euro. -Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Redelijk
In redelijke staat. Het doek heeft oppervlaktevuil en zou schoongemaakt kunnen worden. De lijst heeft slijtplekjes en heeft een beschadiging aan de bovenrand. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Tot 2 kg.
€ 8,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00