Jan Hoynck van Papendrecht - *** In PRIJS VERLAAGD *** Aquarel op papier - Verkocht

Jan Hoynck van Papendrecht - *** In PRIJS VERLAAGD *** Aquarel op papier kopen? Bied vanaf 400!

Verkoopprijs: € 360,00

Jan Hoynck van Papendrecht - *** In PRIJS VERLAAGD *** Aquarel op papier kopen? Bied vanaf 400!Jan Hoynck van Papendrecht - *** In PRIJS VERLAAGD *** Aquarel op papier kopen? Bied vanaf 400!Jan Hoynck van Papendrecht - *** In PRIJS VERLAAGD *** Aquarel op papier kopen? Bied vanaf 400!Jan Hoynck van Papendrecht - *** In PRIJS VERLAAGD *** Aquarel op papier kopen? Bied vanaf 400!Jan Hoynck van Papendrecht - *** In PRIJS VERLAAGD *** Aquarel op papier kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  Maras
FA. (10)

Lid sinds 2017
98 verkochte items
  • Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1896
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen15 cm x 18 cm (h x b)
Lijst30 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Hoynck van Papendrecht 1858 1933

Titel : Ruiter te paard op de achtergrond een koninklijk rijtuig
Aquarel op papier
Afmeting 18x13 cm
Gesigneerd rechtsonder
Gedateerd omstreeks 1896
Ingelijst onder een zuurvrij passé partout en in een zwarte omlijsting

Dit item is verkocht voor 360,00
Starttijd:20-01-2019 om 13:16
Eindtijd:06-02-2019 om 22:11
wimsart
06 feb. / 22:04
€ 360