Jan Kelderman - Amsterdamse havenscene - olieverf op doek - Verkocht

Jan Kelderman - Amsterdamse havenscene - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!
Jan Kelderman - Amsterdamse havenscene - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!Jan Kelderman - Amsterdamse havenscene - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!Jan Kelderman - Amsterdamse havenscene - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!Jan Kelderman - Amsterdamse havenscene - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!Jan Kelderman - Amsterdamse havenscene - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!Jan Kelderman - Amsterdamse havenscene - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!Jan Kelderman - Amsterdamse havenscene - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!Jan Kelderman - Amsterdamse havenscene - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!Jan Kelderman - Amsterdamse havenscene - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!Jan Kelderman - Amsterdamse havenscene - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!
  • Jan Kelderman (1914-1990)
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 69 cm (h x b)
Lijst64 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai olieverf schilderij van Jan Kelderman.
Hoogstwaarschijnlijk havenscene Amsterdam.
Formaat incl. houten lijst 64 x 84 cm.
R.o. hand gesigneerd J.Kelderman.
In goede conditie.

Jan Kelderman (1914-1990)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  ffagott
FA. (7)

381 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
84 cm
64 cm
69 cm
49 cm
Dit item is verkocht voor 189,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-11-2022 om 10:22
Eindtijd:29-11-2022 om 19:33
Jennycen
gisteren / 17:22
€ 165