Jan Kelderman - Amsterdamse havenscene - olieverf op doek - Verkocht

Jan Kelderman - Amsterdamse havenscene - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!

Jan Kelderman - Amsterdamse havenscene - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!Jan Kelderman - Amsterdamse havenscene - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!Jan Kelderman - Amsterdamse havenscene - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!Jan Kelderman - Amsterdamse havenscene - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!Jan Kelderman - Amsterdamse havenscene - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!Jan Kelderman - Amsterdamse havenscene - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!Jan Kelderman - Amsterdamse havenscene - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!Jan Kelderman - Amsterdamse havenscene - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!Jan Kelderman - Amsterdamse havenscene - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!Jan Kelderman - Amsterdamse havenscene - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 165!
  • Jan Kelderman (1914-1990)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Havengezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 49 x 69 cm (h x b)
Incl. lijst 64 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Fraai olieverf schilderij van Jan Kelderman.
Hoogstwaarschijnlijk havenscene Amsterdam.
Formaat incl. houten lijst 64 x 84 cm.
R.o. hand gesigneerd J.Kelderman.
In goede conditie.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 16,00
Naar België € 34,00
Naar Duitsland € 34,00
Europese Unie € 34,00

Jan Kelderman (1914-1990)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  ffagott
469 verkochte items
Alle items (18)
84 cm
64 cm
69 cm
49 cm