Jan Kelderman - Garnalenvissen in ruwe zee

Jan Kelderman - Garnalenvissen in ruwe zee kopen? Bied vanaf 30!
Jan Kelderman - Garnalenvissen in ruwe zee kopen? Bied vanaf 30!Jan Kelderman - Garnalenvissen in ruwe zee kopen? Bied vanaf 30!Jan Kelderman - Garnalenvissen in ruwe zee kopen? Bied vanaf 30!
  • Jan Kelderman (1914-1990)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1950
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Zeegezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 30 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
U kijkt hier naar een mooi werk van deze erkende Edamse schilder met R K D vermelding .
Veel plezier met bieden.
Vissen in onstuimige zee met prachtige wolken en mooie golven
Een heel vroeg werk van Jan Kelderman

Veel plezier met bieden
Eigen collectie
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Jan Kelderman (1914-1990)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Hoed
Lid sinds 2021
120 verkochte items
Alle items (8)
50 cm
30 cm