Jan Kelderman - Haven Hoorn

Jan Kelderman - Haven Hoorn kopen? Bied vanaf 50!
Jan Kelderman - Haven Hoorn kopen? Bied vanaf 50!Jan Kelderman - Haven Hoorn kopen? Bied vanaf 50!Jan Kelderman - Haven Hoorn kopen? Bied vanaf 50!Jan Kelderman - Haven Hoorn kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan Kelderman (1914-1990)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1964
Stijl Klassiek
Onderwerp Havengezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 38 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
U kijkt hier naar een prachtig werk van deze bekende schilder uit Edam met een RKD vermelding de bijbel voor de kunstenaars
Het werk zit in een goede lijst

Veel plezier met bieden
Eigen collectie
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Jan Kelderman (1914-1990)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Hoed
Lid sinds 2021
123 verkochte items
Alle items (6)
48 cm
38 cm
40 cm
30 cm