Jan Kelderman - Hollandse polder

Jan Kelderman - Hollandse polder kopen? Bied vanaf 50!
Jan Kelderman - Hollandse polder kopen? Bied vanaf 50!Jan Kelderman - Hollandse polder kopen? Bied vanaf 50!Jan Kelderman - Hollandse polder kopen? Bied vanaf 50!Jan Kelderman - Hollandse polder kopen? Bied vanaf 50!Jan Kelderman - Hollandse polder kopen? Bied vanaf 50!Jan Kelderman - Hollandse polder kopen? Bied vanaf 50!Jan Kelderman - Hollandse polder kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan Kelderman (1914-1990)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1964
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 38 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
U kijkt hier naar een prachtig eerk van deze bekende Edamse schilder
Een Hollandse polder met molen en een bootje en prachtige wolken luchten
Het werk zit in een goede lijst en is in mooie staat
Zie de foto's

Veel plezier met bieden
Eigen collectie
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Jan Kelderman (1914-1990)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Hoed
Lid sinds 2021
123 verkochte items
Alle items (7)
48 cm
38 cm
40 cm
30 cm