Jan Kelderman - Jan Kelderman: Olieverf, Munttoren te Amsterdam - Verkocht

Jan Kelderman: Olieverf, Munttoren te Amsterdam kopen? Bied vanaf 199!

Jan Kelderman: Olieverf, Munttoren te Amsterdam kopen? Bied vanaf 199!Jan Kelderman: Olieverf, Munttoren te Amsterdam kopen? Bied vanaf 199!Jan Kelderman: Olieverf, Munttoren te Amsterdam kopen? Bied vanaf 199!
  • Jan Kelderman (1914-1990)
Type kunstwerk Schilderij

Mooi groot werk van Kelderman.

Gesigneerd: J Kelderman

Techniek: Olieverf op doek

Afmetingen:
50 x 70 cm (doek)
64 x 84 cm (inclusief lijst)

Het werk is in zeer goede staat.
De lijst heeft wat gebruikssporen.

Jan Kelderman was zowel kunstschilder als koopman. Met zijn familie woonde hij lange tijd in Amsterdam Oost waar hij in een klein atelier voornamelijk Amsterdamse stadsgezichten en zeegezichten vervaardigde.
Het gezin Kelderman was niet rijk, maar kon redelijk goed leven van de opbrengst van zijn schilderijen.

In zijn jongere jaren kocht en verkocht Kelderman op markten tweedehands artikelen en curiosa maar al snel specialiseerde hij zich in schilderijen. Kelderman had een bijzonder schilderstalent, welke hij zelf ontwikkelde tot een zeer eigen, impressionistische stijl.

Het schilderij wordt zeer goed verpakt en aangetekend verzonden maar afhalen heeft de voorkeur i.v.m. formaat en kwetsbaarheid.