ilonca
  5. ilonca

ilonca

Lid sinds 2013 / Heemstede, Nederland

5 aangeboden items / 89 verkochte items

Willem Snitker - Zonder titel kopen? Bied vanaf 29!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands Zonder titel
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen16.3 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Willem Snitker - Horizon kopen? Bied vanaf 28!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands Horizon
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen28 x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 28
Metten Koornstra - 6 verschillende werken (litho's en originele drukplaten) kopen? Bied vanaf 110!
Metten Koornstra (1912-1978) Nederlands 6 verschillende werken (litho's en originele drukplaten)
TechniekLitho
Afmetingen40 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Alvar Sunol - Miradas sobre Palomas kopen? Bied vanaf 400!
Alvar Sunol (1935) Spaans Miradas sobre Palomas
TechniekEts
Afmetingen49 x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 400
Maria Neefjes - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 28!
Maria Neefjes (1943) Nederlands Bosgezicht
TechniekHoutskool
Afmetingen29.5 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 28