Jan Kelderman - Kerkgezicht interieur

Jan Kelderman - Kerkgezicht interieur kopen? Bied vanaf 50!
Jan Kelderman - Kerkgezicht interieur kopen? Bied vanaf 50!Jan Kelderman - Kerkgezicht interieur kopen? Bied vanaf 50!Jan Kelderman - Kerkgezicht interieur kopen? Bied vanaf 50!Jan Kelderman - Kerkgezicht interieur kopen? Bied vanaf 50!Jan Kelderman - Kerkgezicht interieur kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan Kelderman (1914-1990)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1955
Stijl Klassiek
Onderwerp Architectuur
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
U kijkt hier naar een prachtig werk van deze bekende schilder uit Edam met RKD vermelding de bijbel voor de kunstenaars
Het werk is in prachtige staat evenals de lijst
Kerk in straasbourg
Veel plezier met bieden

Wordt alleen verzonden binnen europa

De verzendkosten zijn onlosmakelijk verbonden met het kavel
Eigen collectie
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 50,00
Wereldwijd € 125,00

Jan Kelderman (1914-1990)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Hoed
Lid sinds 2021
122 verkochte items
Alle items (7)
35 cm
45 cm
30 cm
40 cm