Jan Kelderman - olieverf op doek: Boshuisje - Verkocht

Jan Kelderman - olieverf op doek: Boshuisje kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Kelderman - olieverf op doek: Boshuisje kopen? Bied vanaf 50!Jan Kelderman - olieverf op doek: Boshuisje kopen? Bied vanaf 50!Jan Kelderman - olieverf op doek: Boshuisje kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (316)
  • Jan Kelderman (1914-1990)
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf op doek van Jan Kelderman. Titel: Boshuisje. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat

Jan Kelderman (1914-1990)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
40 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-03-2020 om 15:33
Eindtijd:18-03-2020 om 21:02
pngroen
18 mrt. / 20:55
€ 50