Jan Kelderman - Straat in Parijs - Verkocht

Jan Kelderman - Straat in Parijs kopen? Bied vanaf 49!

Jan Kelderman - Straat in Parijs kopen? Bied vanaf 49!Jan Kelderman - Straat in Parijs kopen? Bied vanaf 49!Jan Kelderman - Straat in Parijs kopen? Bied vanaf 49!Jan Kelderman - Straat in Parijs kopen? Bied vanaf 49!Jan Kelderman - Straat in Parijs kopen? Bied vanaf 49!Jan Kelderman - Straat in Parijs kopen? Bied vanaf 49!Jan Kelderman - Straat in Parijs kopen? Bied vanaf 49!Jan Kelderman - Straat in Parijs kopen? Bied vanaf 49!
  • Jan Kelderman (1914-1990)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1955
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een prachtig werk van Jan Kelderman geboren in Edam en overleden in Amsterdam Was handelaar en kunstschilder en staat vermeld in de scheen de bijbel voor de kunstenaars Hij heeft stillevens en zee gezichten geschilderd en vele stadsgezichten op zijn geheel eigen impressionistische wijze
Hij had een voorliefde voor Frankrijk waar dit werk een mooi voorbeeld van is
Royaal opgezet met een rake en vlotte toets zo kenmerkend voor deze schilder zie de foto's bij dit kavel en overtuig u zelf
Het werk wordt goed verpakt bij verzending met track en tracé Veel plezier met bieden
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Venhuizen, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,50
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00

Jan Kelderman (1914-1990)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Hoed
Lid sinds 2021
123 verkochte items
Alle items (6)
40 cm
50 cm