Jan Kelderman - Zonnenbloemen - Verkocht

Jan Kelderman - Zonnenbloemen kopen? Bied vanaf 45!

Jan Kelderman - Zonnenbloemen kopen? Bied vanaf 45!Jan Kelderman - Zonnenbloemen kopen? Bied vanaf 45!Jan Kelderman - Zonnenbloemen kopen? Bied vanaf 45!Jan Kelderman - Zonnenbloemen kopen? Bied vanaf 45!Jan Kelderman - Zonnenbloemen kopen? Bied vanaf 45!Jan Kelderman - Zonnenbloemen kopen? Bied vanaf 45!
  • Jan Kelderman (1914-1990)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1965
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 44 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een mooi werk van deze Edamse schilder op zijn geheel eigen impressionistische wijze geschilderd met een vlotte toets en mooie kleuren.
Hij maakte vele stillevens en zeegezichten en vele

stadsgezichten hij heeft een vermelding in de RKD de bijbel voor de kunstenaars.

Zie,de foto's bij dit kavel en overtuig u zelf Het werk wordt goed verpakt bij verzending met track en tracé Veel plezier met bieden
Eigen collectie
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,50
Naar Duitsland € 35,00
Europese Unie € 40,00

Jan Kelderman (1914-1990)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Hoed
Lid sinds 2021
123 verkochte items
Alle items (6)
34 cm
44 cm
30 cm
40 cm