Romain Malfliet - Op straat Gent
Anton Heyboer - Publicatie Museum Bommel van Dam
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1950 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 100 cm (h x b) |
Incl. lijst | 85 x 125 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Prachtig groot origineel schilderij van Jan Korthals "De laatste Amsterdamse impressionist" Amsterdams stadsgezicht - zeer sfeervol herfstbeeld - éen van zijn beste werken | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Markelo, Nederland |
Objectlocatie | Markelo, Nederland |
Starttijd | 21-5-2022 om 16:36 |
Eindtijd | 29-5-2022 om 21:57 |