Jan Korthals - Lumiéres in de streek Champagne - Verkocht

Jan Korthals - Lumiéres in de streek Champagne kopen? Bied vanaf 400!
Jan Korthals - Lumiéres in de streek Champagne kopen? Bied vanaf 400!Jan Korthals - Lumiéres in de streek Champagne kopen? Bied vanaf 400!Jan Korthals - Lumiéres in de streek Champagne kopen? Bied vanaf 400!
  • Jan Korthals (1916-1972)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen19.5 cm x 24 cm (h x b)
Lijst31 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een van de weinige aquarels gemaakt in deze streek door Jan Korthals.

Jan Korthals (1916-1972)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  nikobernard
FA. (2)

Lid sinds 2019
10 verkochte items
34.5 cm
31 cm
24 cm
19.5 cm
Dit item is verkocht voor 368,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-12-2019 om 11:32
Eindtijd:08-05-2020 om 17:33
Victor219
08 mei / 16:53
€ 320