Patty Harpenau - Zeefdruk, Fantasiefiguren, zeer kleurrijk
18k geel gouden ring bezet met koraal - rm 17 (53)
Peter Diem - Zeefdruk. Porsche 3
14k bicolour gouden ring bezet met briljant geslepen diamant 0.91 ct
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 29 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 99 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.