5. Jan Latinne

Jan Latinne (1936)

2 aangeboden items / 38 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Jan LATINNE (Hamont 1936)

Belgisch

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Jan Latinne - couple kopen? Bied vanaf 55!

Jan Latinne - couple

Geplaatst doorkunstminnaar2016

Eindtijd31-07-2021 om 22:50

Jaartal2006
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jan Latinne - Pentekening in boekwerk kopen? Bied vanaf 20!

Jan Latinne - Pentekening in boekwerk

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

Eindtijd14-07-2021 om 20:48

Jaartal2008
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen29 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst