De Pottebakker en de Pasteibakker, kopergravures, gegarandeerd 17e/18e eeuw, ingelijst achter glas en 1x passepartout. De houten lijsten meten ca 25x19 cm en 19x13 cm.
De Diamantslijper, kopergravure, nadruk uit ca 1905 (met afwijkende tekst), in een houten lijst achter zwart passepartout en glas, ca 24x19 cm.
Bladmaten allen ca 16x10 cm.
Boekwerk met harde haft, 23x15 cm, met alle 100 beroepen vermeld, facsimile editie. In goede staat, alleen heeft het kaft aan de voorzijde linksboven een schaaf.
Goed
De gravures zijn in goede gebruikte staat. De lijsten idem (lichte slijtschade).
Tot 10 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 18,00
€ 18,00