Prachtig wintergezicht van Jan Makkes.
Gesigneerd: MAKKES (rechtsonder)
Techniek: combinatie van olieverf, aquarel en gouache
Afmetingen:
lijst: 84,5 x 114,5 cm
doek: ca. 68,5 x 98,5 cm
Het schilderij is in zeer goede staat.
De originele lijst heeft hele lichte gebruikssporen.
Jan Makkes (1935-1999) was als schilder bekend door zijn bijzondere kleurgebruik. Hij was in alle schilder- en tekentechnieken een meester. Geen onderwerp was hem vreemd: landschappen, portretten, kloosters en kerken, de haven van IJmuiden of Tata Steel, alles inspireerde hem. Zijn vele reizen voerden hem over de hele wereld en ook daar tekende en schilderde hij met succes.
Vanwege het formaat kan het schilderij alleen worden afgehaald.
Eventueel kan het schilderij wel binnen NL tegen benzinevergoeding (heen- & terugreis) worden gebracht.