Jan Makkes - Vaas met kleurrijke bloemen - Verkocht

Jan Makkes - Vaas met kleurrijke bloemen kopen? Bied vanaf 325!

Jan Makkes - Vaas met kleurrijke bloemen kopen? Bied vanaf 325!Jan Makkes - Vaas met kleurrijke bloemen kopen? Bied vanaf 325!Jan Makkes - Vaas met kleurrijke bloemen kopen? Bied vanaf 325!Jan Makkes - Vaas met kleurrijke bloemen kopen? Bied vanaf 325!Jan Makkes - Vaas met kleurrijke bloemen kopen? Bied vanaf 325!Jan Makkes - Vaas met kleurrijke bloemen kopen? Bied vanaf 325!Jan Makkes - Vaas met kleurrijke bloemen kopen? Bied vanaf 325!Jan Makkes - Vaas met kleurrijke bloemen kopen? Bied vanaf 325!
  • Jan Makkes (1935-1999)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1974
StijlExpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen74 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst94 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vaas met kleurrijke bloemen, met paletmes aangebracht. Daardoor veel reliëf in dit schitterende schilderij.
Dit schilderij was favoriet van schilder zelf, was eerste in deze stijl.

Jan Makkes (1935-1999)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Robels
Lid sinds 2023
3 verkochte items
74 cm
94 cm
60 cm
74 cm