Jan Mankes - Originele Houtsnede - Schreeuwende Kraai 1918 - Verkocht

Jan Mankes - Originele Houtsnede - Schreeuwende Kraai 1918 kopen? Bied vanaf 375!
Jan Mankes - Originele Houtsnede - Schreeuwende Kraai 1918 kopen? Bied vanaf 375!Jan Mankes - Originele Houtsnede - Schreeuwende Kraai 1918 kopen? Bied vanaf 375!Jan Mankes - Originele Houtsnede - Schreeuwende Kraai 1918 kopen? Bied vanaf 375!Jan Mankes - Originele Houtsnede - Schreeuwende Kraai 1918 kopen? Bied vanaf 375!Jan Mankes - Originele Houtsnede - Schreeuwende Kraai 1918 kopen? Bied vanaf 375!Jan Mankes - Originele Houtsnede - Schreeuwende Kraai 1918 kopen? Bied vanaf 375!Jan Mankes - Originele Houtsnede - Schreeuwende Kraai 1918 kopen? Bied vanaf 375!Jan Mankes - Originele Houtsnede - Schreeuwende Kraai 1918 kopen? Bied vanaf 375!Jan Mankes - Originele Houtsnede - Schreeuwende Kraai 1918 kopen? Bied vanaf 375!Jan Mankes - Originele Houtsnede - Schreeuwende Kraai 1918 kopen? Bied vanaf 375!
  • Jan Mankes (1889-1920)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1918
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen26 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Mankes 1889-1920

Originele houtsnede van de schreeuwende kraai, door Jan Mankes (1918)
Monogram in het blok, en met potlood gesigneerd.

De houtsnede is gedrukt op papier met een bruin/lichtzwarte inkt.
In goede staat, met een mooie doordruk van het blok op de achterzijde (wat de echtheid garandeert).

Een grote Nederlandse meester kunstenaar, die helaas slechts 31 jaar is geworden. Zijn gehele oeuvre, ontstaan tussen 1907 en 1918, omvat ongeveer 150 schilderijen, merendeels op kleine formaten, een 100-tal tekeningen en ruim 40 bladen grafiek, voornamelijk etsen en houtsneden.

Wordt goed verpakt en aangetekend verzonden.

In mooie en perfecte staat!

Jan Mankes (1889-1920)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  Fan62
FA. (2)

Lid sinds 2021
18 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
31 cm
26 cm
Dit item is verkocht voor 396,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-09-2022 om 00:00
Eindtijd:29-09-2022 om 17:11
JAMKoning
29 sep. / 14:35
€ 345