Jan Mankes 1889-1920
Originele houtsnede van de schreeuwende kraai, door Jan Mankes (1918)
Monogram in het blok, en met potlood gesigneerd.
De houtsnede is gedrukt op papier met een bruin/lichtzwarte inkt.
In goede staat, met een mooie doordruk van het blok op de achterzijde (wat de echtheid garandeert).
Een grote Nederlandse meester kunstenaar, die helaas slechts 31 jaar is geworden. Zijn gehele oeuvre, ontstaan tussen 1907 en 1918, omvat ongeveer 150 schilderijen, merendeels op kleine formaten, een 100-tal tekeningen en ruim 40 bladen grafiek, voornamelijk etsen en houtsneden.
Wordt goed verpakt en aangetekend verzonden.