Jan Mankes - Vier muisjes in het gras

Jan Mankes - Vier muisjes in het gras kopen? Bied vanaf 600!
Jan Mankes - Vier muisjes in het gras kopen? Bied vanaf 600!Jan Mankes - Vier muisjes in het gras kopen? Bied vanaf 600!Jan Mankes - Vier muisjes in het gras kopen? Bied vanaf 600!Jan Mankes - Vier muisjes in het gras kopen? Bied vanaf 600!Jan Mankes - Vier muisjes in het gras kopen? Bied vanaf 600!Jan Mankes - Vier muisjes in het gras kopen? Bied vanaf 600!Jan Mankes - Vier muisjes in het gras kopen? Bied vanaf 600!Jan Mankes - Vier muisjes in het gras kopen? Bied vanaf 600!Jan Mankes - Vier muisjes in het gras kopen? Bied vanaf 600!Jan Mankes - Vier muisjes in het gras kopen? Bied vanaf 600!Jan Mankes - Vier muisjes in het gras kopen? Bied vanaf 600!Jan Mankes - Vier muisjes in het gras kopen? Bied vanaf 600!Jan Mankes - Vier muisjes in het gras kopen? Bied vanaf 600!Jan Mankes - Vier muisjes in het gras kopen? Bied vanaf 600!Jan Mankes - Vier muisjes in het gras kopen? Bied vanaf 600!Jan Mankes - Vier muisjes in het gras kopen? Bied vanaf 600!
  • Jan Mankes (1889-1920)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1918
Techniek Ets
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 19 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Een mooie ets ( 1918 ) van Jan Mankes , gesigneerd met potlood rechtsonder.

Titel " Vier muizen in het gras "

In zeer mooie staat.
Zeer goede scherpe afbeelding in de kleur rood/bruin.

Afbeelding : 14,5 x 19,5 cm

Zie foto's voor een juiste indruk.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 10,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 65,00

Jan Mankes (1889-1920)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (15)

Geplaatst door  WHLW
Lid sinds 2020
4 verkochte items
Alle items (10)
15 cm
19 cm