Origineel werk van Jan Montyn. Aquarel met zuurvij passe partout en nieuwe lijst met museumglas. Het werk kan zo aan de muur. Op zijn reizen maakte Jan Montyn aquarellen. Thuis in het atelier werkte hij deze uit als ets.
Verzenden via koerier of ophalen. Verzenden als pakket is bespreekbaar maar risico op glasbreuk ligt dan bij de koper. U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij galerie Rotor in Gorinchem. We kunnen tijdens de pandemie ook uw werken kosteloos opslaan. Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50