Jan Ouwersloot - acryl op paneel, gesigneerd rechtsonder
Omschrijving
Jan Ouwersloot (1902-1975)
Type kunstwerk
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Olieverf
Drager
Paneel
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
25 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst
28 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Jan Ouwersloot was een autodidact. Hij schilderde landschappen, havens en stadsgezichten. Hij werd door Het Rijksbureau voor Kunsthistorische Documentatie gerekend tot de schilderstroom “De Populisten” omdat hij vaak onderwerpen uit zijn eigen omgeving en dagelijkse leven schilderde in een naïef realistische stijl. Hij was lid van” De Onafhankelijken ” van 1927 tot 1964. Ouwersloot maakte ook topografische fantasievoorstellingen waarbij hij bijvoorbeeld bezienswaardigheden uit het Amsterdamse straatbeeld speels met elkaar verenigde in een schilderij. Ondanks al zijn verdiensten en o.a. deelname aan exposities in het Stedelijk Museum, Amsterdam, is Ouwersloot in de vergetelheid geraakt. Gelukkig heeft ook museum MORE hem recent ontdekt.
Redelijk
Het werk is in goede staat en netjes ingelijst.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maarssen, Nederland
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 30,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 30,00
Wereldwijd
€ 65,00