Jan Peter van Opheusden - zonder titel - Verkocht

Jan Peter van Opheusden - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Jan Peter van Opheusden - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Jan Peter van Opheusden - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Peter van Opheusden (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage55/125
Fraai werk van Jan Peter Opheusden.  Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.

Jan Peter van Opheusden (1941)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2564 verkochte items
Alle items van deze verkoper (475)
88 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-10-2022 om 13:49
Eindtijd:18-10-2022 om 22:11
Biedingen (4)
Peter21260
17 okt. / 13:46
€ 10
JohannavanDijk
17 okt. / 13:41
€ 5
Peter21260
17 okt. / 13:41
€ 3
JohannavanDijk
16 okt. / 08:05
€ 1