Jan Plaskocinski - twee handgesigneerde lithografien: Jungle I en II - Verkocht

Jan Plaskocinski - twee handgesigneerde lithografien: Jungle I en II kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 30,00

Jan Plaskocinski - twee handgesigneerde lithografien: Jungle I en II kopen? Bied vanaf 20!Jan Plaskocinski - twee handgesigneerde lithografien: Jungle I en II kopen? Bied vanaf 20!Jan Plaskocinski - twee handgesigneerde lithografien: Jungle I en II kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  svalbardart
FA. (19)

Lid sinds 2010
1373 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Jan Plaskocinski (1919-1993)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Twee fraaie handgesigneerde lithografien van Jan Plaskocinski. Titels: Jungle I en II. Afmetingen: 15 x 14 cm.

VERZENDINGU betaalt slechts éénmaal verzendkosten, ongeacht het aantal aankopen. Gecombineerde zending is altijd mogelijk. Tip! Neem dus een kijkje tussen onze andere aanbiedingen vanaf 1 euro!
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.Verzendkosten Europa: 11,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.Kleine werken kunnen op verzoek niet aangetekend worden verzonden, als brievenbus-post. De kosten zijn dan 5,00 euro per zending, ongeacht het aantal aankopen. Verzending is in dat geval op eigen risico.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:18-12-2018 om 15:32
Eindtijd:21-12-2018 om 19:05
Biedingen (3)
bitsenbobs1000
19 dec. / 20:44
€ 30
Karine
19 dec. / 20:44
€ 25
Karine
18 dec. / 19:53
€ 20