Jan Prins - Kalfstabel

Jan Prins - Kalfstabel kopen? Bied vanaf 35!
Jan Prins - Kalfstabel kopen? Bied vanaf 35!Jan Prins - Kalfstabel kopen? Bied vanaf 35!
  • Jan Prins (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
TechniekEts
StijlSurrealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplagetweede staat proefdruk
Fraai ets werk van de kunstenaar Jan Prins. De maataanduiding heeft betrekking op het gehele papier, de etsindruk is kleiner.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Jan Prins (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3472 verkochte items
Alle items van deze verkoper (506)
65 cm
50 cm
Starttijd25-11-2023 om 10:49
Eindtijd10-12-2023 om 10:22
Openingsbod € 35
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland