Jan Radersma - Tulisan

Jan Radersma - Tulisan kopen? Bied vanaf 50!
Jan Radersma - Tulisan kopen? Bied vanaf 50!Jan Radersma - Tulisan kopen? Bied vanaf 50!Jan Radersma - Tulisan kopen? Bied vanaf 50!Jan Radersma - Tulisan kopen? Bied vanaf 50!Jan Radersma - Tulisan kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan Radersma (1948)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1992
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 38 cm (h x b)
Incl. lijst 81 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Kleurrijke zeefdruk van Jan Radersma, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd. Ingelijst in witte aluminium lijst. Het geheel verkeert in nieuwstaat. Op de foto's zijn reflecties zichtbaar.

Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of Utrecht. Verzending via reguliere post is niet mogelijk.

Jan Radersma (1948)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  monschau
502 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
61 cm
81 cm
38 cm
50 cm