Jan Riske - Oost Indische inkttekening - Verkocht

Jan Riske - Oost Indische inkttekening kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Riske - Oost Indische inkttekening kopen? Bied vanaf 125!Jan Riske - Oost Indische inkttekening kopen? Bied vanaf 125!Jan Riske - Oost Indische inkttekening kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (313)
  • Jan Riske (1932)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
DragerKarton
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen84 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oost Indische inkttekening van Jan Riske.
 Afmetingen blad: H84 x b80cm.
Het werk is rechts onderaan, gesigneerd, door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk kan volledig worden gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Jan Riske (Dordrecht, 1932) is een Nederlands kunstschilder.

Jan Hendrik Riske ging naar een privé Montessori school en werd door zijn vader aangemoedigd om te tekenen. Riske werd opgemerkt door Laurens J. Bol, directeur van het Dordrechts Museum. Met de door de invloed van Bol verkregen financiële ondersteuning van het Ary Scheffer Fonds kon Riske studeren aan de Kunstacademie in Rotterdam.

Na zijn studie aan de kunstacademie emigreerde hij in 1952 naar Australië.

Hij heeft exposities gehad in onder andere het Museum of Modern Art in Melbourne, het Carnegie Institute in Pittsburgh (VS) en galeries in Amsterdam, New York, Sydney en Melbourne.

Er zitten plakresten op de randen, van een vorige inlijsting.

Jan Riske (1932)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
80 cm
84 cm
Dit item is verkocht voor 143,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-07-2022 om 22:17
Eindtijd:11-07-2022 om 21:28
PimVeth
11 jul. / 21:09
€ 125