JAN SCHONK - ART DECO HOUTSNEDE 1926 - PAARDEN - Verkocht

JAN SCHONK - ART DECO HOUTSNEDE 1926 -  PAARDEN kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
JAN SCHONK - ART DECO HOUTSNEDE 1926 -  PAARDEN kopen? Bied vanaf 40!JAN SCHONK - ART DECO HOUTSNEDE 1926 -  PAARDEN kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Jan Schonk (1889-1976)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

JAN SCHONK

PAARDEN

ART DECO HOUTSNEDE IN DE MAAT 13 X 19 CM

GESIGNEERD LINKS IN DE PLAAT JS

ZEER GOEDE STAAT

VERZENDEN AANGETEKEND PAKKET OF OPHALEN IN ZAANDAM

Bezoek ook eens onze webwinkel kunstkabinet.com

Jan Schonk (1889-1976)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:22-12-2016 om 15:54
Eindtijd:28-12-2016 om 20:54
jacco6
27 dec. / 16:10
€ 40