Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1927 |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 14.5 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
"Liggende Ree"; ontwerp & uitvoering Jan Schonk
Gesigneerd JS in blok.
Los vel met ruime marge
Afkomstig uit veiling 2002 erven Jan Schonk
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 31-1-2020 om 23:09 |
Eindtijd | 14-2-2020 om 21:04 |