Jan Schonk - Pauwen en een aap - Houtsnede - Verkocht

Jan Schonk - Pauwen en een aap - Houtsnede kopen? Bied vanaf 25!
Prenten & Uitgaves

Jan Schonk - Pauwen en een aap - Houtsnede kopen? Bied vanaf 25!Jan Schonk - Pauwen en een aap - Houtsnede kopen? Bied vanaf 25!Jan Schonk - Pauwen en een aap - Houtsnede kopen? Bied vanaf 25!Jan Schonk - Pauwen en een aap - Houtsnede kopen? Bied vanaf 25!
  • Jan Schonk (1889-1976)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Varia
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Dieren
Afmetingen 19 x 13.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Houtsnede door Jan Schonk
Voorstelling van twee pauwen, een aap en een hagedis
Losbladig, beeldmaat 19x13,5, bladmaat 32x24
Gemonogrammeerd l.o. in de druk
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 10,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Jan Schonk (1889-1976)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  lenteman
3514 verkochte items
Alle items (60)
13.5 cm
19 cm