Jan Simon Knikker (jr.) - Aquarel - Korenschoven in landschap

Jan Simon Knikker (jr.) - Aquarel - Korenschoven in landschap kopen? Bied vanaf 115!
Jan Simon Knikker (jr.) - Aquarel - Korenschoven in landschap kopen? Bied vanaf 115!Jan Simon Knikker (jr.) - Aquarel - Korenschoven in landschap kopen? Bied vanaf 115!Jan Simon Knikker (jr.) - Aquarel - Korenschoven in landschap kopen? Bied vanaf 115!Jan Simon Knikker (jr.) - Aquarel - Korenschoven in landschap kopen? Bied vanaf 115!Jan Simon Knikker (jr.) - Aquarel - Korenschoven in landschap kopen? Bied vanaf 115!Jan Simon Knikker (jr.) - Aquarel - Korenschoven in landschap kopen? Bied vanaf 115!Jan Simon Knikker (jr.) - Aquarel - Korenschoven in landschap kopen? Bied vanaf 115!Jan Simon Knikker (jr.) - Aquarel - Korenschoven in landschap kopen? Bied vanaf 115!Jan Simon Knikker (jr.) - Aquarel - Korenschoven in landschap kopen? Bied vanaf 115!
  • Jan Simon Knikker (jr.) (1911-1990)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
DragerJapans Papier
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 x 75 cm (h x b)
Incl. lijst61 x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooie Aquarel   "Korenschoven in landschap"

van   Jan Simon Knikker Jr.   [1911-1990]

gesigneerd   =  J vd Venne  [Pseudoniem]
Met zeer mooie goudkleurige lijst    {HEEFTZIJN HELE LICHTE PLEKJES}

AFMETINGEN  =   Aquarel  =  38 x 75 cm    en met lijst  =  61 x 97 cm

Jan Knikker Jr., Jan Simon Knikker (jr.), pseudoniem "J. v.d. Venne" en "J. Endlich" is een Nederlandse kunstenaar en kunstschilder geboren in 1911 te Leiden en gestorven in 1990 in Den Haag. Hij was de zoon van Jan Simon Knikker (Sr.). Hij volgde opleiding aan de Academie van beeldende kunsten in Den Haag. Hij had een voorkeur voor genrelandschappen, rivierlandschappen, winterlandschappen, stadsgezichten, dorpsgezichten en stillevens met voornamelijk bloemen
Hij woonde en werkte in Wassenaar, Voorschoten en Den Haag. Signeerde met Jan Knikker jr. Zoon van Jan Simon Knikker sr. Hij was een leerling van de Academie voor Beeldende Kunst in Den Haag (1928-1932) en hij schilderde in figuratieve trant landschappen en stadsgezichten. Hij wordt gezien als een navolger van de Haagse School en hij werkte veel voor de kunsthandel. Zijn stadsgezichten zijn vooral in het buitenland bijzonder gezocht.
Hoewel het schildergeslacht Knikker en met name Jan Knikker senior ( Oude Jan) en Aris Knikker uit Noord-Holland kwamen zijn Oude en jonge Jan Knikker tot echte Haagse schilders geworden.
=======================================================

BIEDEN VANAF   =     115    euro

ALLEEN    AFHALEN   ,   ALLEEN AFHALEN

GEEN VERZENDING NAAR HET BUITENLAND ,  AFHALEN KAN WEL NATUURLIJK

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Etten-leur, Nederland

Jan Simon Knikker (jr.) (1911-1990)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  dot64
199 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
97 cm
61 cm
75 cm
38 cm
Starttijd12-11-2023 om 21:29
Eindtijd26-11-2023 om 15:52
Openingsbod € 115
ObjectlocatieEtten-leur,  Nederland