FA. (6)

Jan Sirks - Vrouwenrecht Delft - grote kleurets

Jan Sirks - Vrouwenrecht Delft - grote kleurets kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sirks - Vrouwenrecht Delft - grote kleurets kopen? Bied vanaf 50!Jan Sirks - Vrouwenrecht Delft - grote kleurets kopen? Bied vanaf 50!Jan Sirks - Vrouwenrecht Delft - grote kleurets kopen? Bied vanaf 50!Jan Sirks - Vrouwenrecht Delft - grote kleurets kopen? Bied vanaf 50!Jan Sirks - Vrouwenrecht Delft - grote kleurets kopen? Bied vanaf 50!Jan Sirks - Vrouwenrecht Delft - grote kleurets kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1324 verkochte items
Alle items van deze verkoper (125)
  • Jan Sirks (1885-1938)
TechniekEts
StijlExpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen47 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het blad is schoon en helder. Bladmaat ca. 47x58 cm. Plaatrand ca 44x54 cm.

Wordt gerold verstuurd in een stevige koker.

In zeer goede gebruikte staat.

Jan Sirks (1885-1938)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1324 verkochte items
58 cm
47 cm
Sluit over 8d 4u 39m 39s
Huidig bod€ 50
Volgend minimum bod: € 60
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:23-06-2022 om 09:25
Eindtijd:07-07-2022 om 19:00
Jorisebus
23 jun. / 19:16
€ 50